Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Kullanıcı Desteği>Haberler

PQWT'nin 15. Yıldönümü Kutlaması ve Çin Komünist Partisi Eğitim Faaliyetlerinin Kuruluşunun Yüzüncü Yıldönümü

Zaman: 2021-05-24 Hitler: 73

görüntü


On beş yıllık yolculuk, durmadan ilerliyoruz.

Fonbeş yıllık çalışmaing zor, PQWT sektöre öncülük ediyor ve olağanüstü sonuçlar elde etti!

 

PQWT, kurulduğu günden bu yana her zaman öncü tavrı ve yenilikçi ruhuyla ilerlemekte, istikrarlı ve güçlü bir gelişme ivmesini sürdürmekte ve sektörde kayda değer başarılara imza atmaktadır. Bu olağanüstü başarı, her kesimden insanın desteği ve yardımı olmadan ve tüm çalışanların aralıksız çabaları ve sıkı çalışmaları olmadan elde edilemez.

 

Kutlama sırasında, PQWT Araştırma Enstitüsü Sekreteri ve Dekanı Chen Bo, şirketimize olağanüstü katkılarda bulunan uzman danışmanlar Yang Dianjun ve Ji Yongping'e kupalar takdim etti. Dekan Yardımcısı Yang Zhui, Dekan Yardımcısı Xiao Yuefei ve Dekan Yardımcısı Liu Ruifeng, şirkete katkılarından dolayı teşekkür etmek ve meslektaşlarına en özel ve en içten kutsamalarını göndermek için "PQWT Star" a sertifika vermek için sahneye geldi.

 

Engelleri aşmanın on beş yılı, PQWT kendine meydan okuyor ve ilerliyor.

Dürüstlükte ısrar, pısrar etmek pazar yönelimi ve pısrar etmek girişimci ruh. On beş yıldır PQWT, bilim ve teknoloji akademisini geliştirmek, yetenekler akademisini güçlendirmek, engelleri aşmak, kendine meydan okumak ve ilerlemeye devam etmek kavramına bağlı kalıyor. Kutlamada, PQWT Araştırma Enstitüsü sekreteri ve dekanı Chen Bo, PQWT'nin hızlı çalışmasını destekleyen temel faktörleri vurgulayan ve kapsamlı bir şekilde analiz eden "Zaman güzel, Hayat gerçektir--Geldiğin yolu unutma" başlıklı önemli bir konuşma yaptı. gelişme.

 

Geçmişte, yaşlılar hayatlarını barış için takas ettiler; nah, mutluluk ve neşe içinde yüzüyoruz; iGelecekte, çok çalışarak topluma geri ödeyeceğiz. 21 Mayıs'ta, PQWT'nin tüm parti üyeleri ve şirket çalışanları, Jiangxi Sonbahar Hasadı Ayaklanması Bronz Davul Anıt Salonuna geldi ve temalı eğitim faaliyeti gerçekleştirdi. "Parti tarihini öğrenmek, orijinal niyeti anlamak ve misyonu uygulamak", devrimci öncüleri hatırlamak, parti tarihinin hikayesini dinlemek, görkemli gücü çekmek, parti tarihinin derinlemesine incelenmesini ve eğitimini teşvik etmek.

 

On beş yıllık zafer geçmişte kaldı, syeni bir başlangıç ​​noktasında durmak, yeni bir yolculuğa çıkmak, Orijinal niyeti asla unutma, PQWT'nin kararlı tarzını sürdürmeye, çok çalışmaya, ilerlemeye ve yeni parlaklık yaratmaya devam edeceğine inanıyoruz!