Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Kullanıcı Desteği>Haberler

Kuyu Suyu Bularak Tasarruf Edin

Zaman: 2021-05-08 Hitler: 82

T_FF_OXRG) ~ BV] HZ ~ [HP_1M

Su kuyusu sondajı, özellikle nerede sondaj yapacağınızı bilmediğinizde pahalı ve zaman alıcı olabilir! Eğer kuyunuz için nerede sondaj yapacağınızla ilgili yanlış bilgi verilirse, binlerce dolar harcayabilir ve sonunda çukurlarla dolu bir arazi elde edebilirsiniz. PQWT cihazları ile sektördeki en son teknolojiye sahip en iyi su tespit makinelerini sağlamayı hedefimiz haline getiriyoruz.

Yılların tecrübesi ve en son teknolojiyi kullanan kıdemli mühendisler ve ara mühendisler ile profesyonel kurum aracılığıyla. Ar-Ge çalışmalarımız Hidrojeolojik keşif, Akıllı veri yakalama teknolojisi ve özel tekniğin uygulanması üzerine odaklanırken, cihazlarımız yeraltı akiferini bulabilir ve en uygun sondaj alanını belirleyebilir. bilgisayara gerek yok PQWT cihazı, delmeniz gereken derinliği ve kuyunuzun potansiyel verimini otomatik olarak tahmin edecektir.
Doğal elektrik alan araştırmalarımız yeraltı suyunun yerini belirlemenize yardımcı olacaktır ve sonuç olarak PQWT cihazları bu alanda liderdir. Pek çok delici ve kuyu geliştiricisi makinelerimizi kullanıyor çünkü doğal elektrik alan araştırmalarımızdan, direnç kontrastı yeraltı kayaları ve mineralleri ile başarılı sonuçlar görüyorlar. N farklı frekanslı elektrik alanı bileşeninin yüzeyindeki doğal elektrik alanı, farklı varyasyonlarına göre inceliyoruz. Jeolojik cisimlerdeki anormal değişiklikler, tek bir elektrik araştırma yöntemiyle jeolojik problemleri çözmeye ulaşır.
Bu yöntem, doğal elektrik alan yöntemi olarak adlandırılan, dünyanın elektromanyetik alanının elektrik bileşenini ölçer. Bu teoriye göre, jeolojik keşif çalışmaları için doğal seçilmiş frekanslı elektrik alan enstrümanı veya enstrümanlarına atıfta bulunulan potansiyel algılama frekansı olarak adlandırılan ekipmanın tasarımı ve üretimi.
Bu, yeraltı akiferini bulmanın ve kuyu suyunu bulmanın kanıtlanmış yöntemidir. PQWT cihazları ve satış sonrası hizmetinin yardımıyla 7/7 paradan ve arazinizden tasarruf edin!

Jane | satış Mühendisi
Hunan Puqi Jeolojik Keşif Ekipmanları Enstitüsü
Oda 301, Bina A16, Jiahai Endüstri Parkı,
No 1318 Zhongqing Yolu, Kaifu Bölgesi, Changsha,
Hunan, Çin Halk Cumhuriyeti. 410000.
Ofis: + 86-73582237112