Tüm Kategoriler

Ana Sayfa>Hakkımızda

PQWT hakkında

                               

Hunan Puqi Jeolojik Keşif Ekipmanları Enstitüsü ve Hunan Puqi Su Ortamı Araştırma Enstitüsü Mayıs 2006'da kuruldu; Puqi Enstitüleri esas olarak şu alanların araştırılması ve geliştirilmesi ile uğraşmaktadır: jeofizik keşif, boru hattı ağ kaybını azaltma, afet önleme ve azaltma, deprem uyarısı, yere nüfuz eden iletişim, akıllı boru hattı ve yaşam arama.

                               

Son yıllarda, bilimsel araştırma projelerinin araştırma ve geliştirilmesine ve yetenek ekiplerinin oluşturulmasına toplam yüz milyonlarca yuan yatırım yapılmıştır. Puqi Enstitüleri, "bilim ve teknolojiyi canlandırmak ve yetenekleri güçlendirmek" stratejik hedefine bağlı kalarak birçok ulusal bilimsel araştırma kurumu, kolej ve üniversite ile uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu ve bir dizi ulusal bilimsel araştırma projesi üstlendi. Puqi Enstitüleri, Harbin Teknoloji Enstitüsü ile birlikte "13. Beş Yıllık Ulusal Su Özel Ar-Ge Üssü" nü kurdu; Hunan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile "Sanayi-Üniversite-Araştırma Stratejik Yenilik İşbirliği Üssü" nü ortaklaşa kurdu; Changsha Üniversitesi ile “Sanayi, Üniversite ve Araştırma Uygulama Üssü” nü kurun.


Tarihçe

 • 2020 tarafından

  Puqi, 300'den fazla ulusal patent ve yazılım telif hakkı beyan etti.

 • 2019 içinde

  Puqi, Hunan Eyaleti Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü'nün ikinci ödülünü kazandı.

 • 2018 içinde

  Puqi, Hunan eyaleti ve Changsha şehir yönetimi tarafından "sözleşmeleri gözlemleyen ve güvenilirliği vurgulayan" şirket olarak ödüllendirildi. Puqi ürünleri 108 ülkeye ihraç edilmiştir.

 • 2017 içinde

  Puqi Endüstri-Üniversite-Araştırma İnovasyon Fonu kuruldu.

 • 2016 içinde

  Puqi, CCTV'nin marka listesinde yer aldı.

BİZİM FABRİKA